Новини

Безпілотні Lexus RX з’являться на дорогах Пекіна і Шанхая

Японський автомобільний гігант Toyota знайшов нового партнера для розробки робомобілів. Як повідомляє Tech in Asia, корпорація буде співпрацювати з китайським стартапом Pony.ai, заснованим в 2016 році вихідцями з Baidu і Google. Вже у вересні компанії почнуть спільні випробування безпілотних Lexus RX на дорогах загального користування в Пекіні і Шанхаї.

Заява про це була зроблена напередодні Всесвітньої конференції зі штучного інтелекту в Шанхаї. Як очікується, в ході форуму обидві компанії нададуть більше інформації про свої розробки.

Співпраця обіцяє стати взаємовигідною. Toyota отримає вихід на величезний китайський ринок, а Pony.ai отримає інвестиції.

Втім, Pony.ai – не єдиний партнер Toyota в Китаї. Раніше стало відомо, що компанія планує інвестувати $ 600 млн у сервіс замовлення таксі Didi Chuxing, який також працює над технологіями автономного водіння.

Toyota поки що відстає від конкурентів не тільки в розробці робомобілів, але і в переведенні нових моделей на електрику. Компанія тривалий час ігнорувала електромобілі, зосередившись на гібридах і водневих авто. Проте в червні цього року Toyota представила відразу кілька перспективних електричних моделей.

Читайте також: На вулицях Гамбурга з’явилися безпілотні автомобілі

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар