Новини

Barry Callebaut інвестує в будівництво нових заводів в Китаї

Barry Callebaut інвестує в будівництво нових заводів в КитаїВеликий швейцарський виробник шоколаду Barry Callebaut вкладе кошти в будівництво нових заводів підприємства в Китаї. Про це днями повідомили обізнані джерела. Сума інвестицій на сьогоднішній день не розголошується.

Керівництво підприємства в своєму повідомленні відзначило, що компанія має намір розширювати сферу діяльності і освоювати нові ринки. Фінансовий директор Barry Callebaut підкреслив, що можливо спочатку їм доведеться нелегко, проте для успішного просування продукції і збільшення прибутку, необхідно докладати всіх зусиль, і тоді буде видно позитивний результат.

У 2007 р.  підприємство запустило фабрику в Шанхаї, і на сьогоднішній день вона є прибутковою і не зазнає збитків, як це було спочатку, – зазначає керівництво компанії.

Також джерела повідомляють про те, що підприємство змінило бізнес-тактику щодо розширення бізнесу. Тепер, компанія має намір створити більше нових підприємств при менших інвестиціях. «Ми усвідомили, що для успішного функціонування підприємства не обов’язково вкладати 20 млн. франків, можна обійтися інвестиціями в 5-6 млн.  франків», – наголошується в повідомленні компанії.

Аналітики відзначають, що Barry Callebaut неспроста запланувала розширення бізнесу в Китаї, оскільки за статистичними даними, на Китай припадає 2% світового споживання шоколаду. Очікується, що через 4-5 років, ринок шоколаду в Китаї виросте на 47% – до $ 4,6 млрд.

Barry Callebaut – є одним з лідерів світового ринку шоколаду. Підприємство було засновано в Швейцарії в 1996 р. Компанія займається випуском промислового і споживчого шоколаду, є власником плантацій какао і фабрик по його обробці (в тому числі в Кот-д’Івуарі, Гані та ін.).

Джерело: rns.online

  •