Новини

Barclays продає 62 % акцій в Barclays Africa Group

A Barclays bank office is seen at Canary Wharf in London, Britain May 19, 2015. REUTERS/Suzanne Plunkett

Barclays продає 62% акцій в  Barclays Africa GroupУ зв’язку зі скороченням доходів, керівництво великої англійсько  фінансової установи Barclays прийняло рішення провести реорганізацію. Згідно із затвердженим планом – фінансова установа покине ринок Африки і продасть 62% акцій в Barclays Africa Group.

За словами представників компанії, реорганізація направлена ​​на те, щоб скоротити витрати і збільшити прибуток акціонерів банку. Також компанія має намір зосередитися на розвитку структурних підрозділів Barclays UK і Barclays Corporate and International.

Аналітики наголошують на тому, що банк прийняв правильне стратегічне рішення продати неприбуткові активи, сконцентрувавшись на ділянках, які приносять найвищий дохід.

У минулому фінансовому році, доподатковий прибуток  фінансової установи склав  £ 5,4 млрд. ($ 7,52 млрд.) в порівнянні з £ 5,502 млрд. роком раніше і нижче усередненого прогнозу аналітиків на рівні £ 5,772 млрд. Чистий збиток компанії збільшився більш, ніж в 2 рази.

Обізнані джерела повідомляють, що банк планує також закрити свої філії в Австралії, Індонезії, Таїланді, Тайвані, Малайзії, Австралії, і деякі підрозділи в Бразилії. В результаті робочі місця втратять близько 1000 співробітників.

Barclays Plc. – є одним з найбільших фінансових конгломератів з капіталізацією в £ 43, 5 млрд., який був заснований в 1896 р. в Лондоні (Великобританія). Компанія здійснює свою діяльність в Європі, США і в Азії. Операції конгломерату проводяться через дочірній Barclays Bank PLC, який є другим за величиною активів банком Великобританії.

Джерело: ru.euronews.com

  •