Новини

Bank of America забезпечить Verizon фінансування для покупки активів Yahoo

Bank of America забезпечить Verizon фінансування для покупки активів YahooАмериканська телекомунікаційна компанія Verizon Communications звернулася по допомогу до колишніх банкірів Yahoo – Bank of America – для того, щоб узяти гору над конкурентами напередодні дедлайну другого раунду висунення пропозицій з профільних активів цієї компанії 6 червня.

Ще в минулому році Bank of America входив в число ключових консультантів Yahoo і займався підготовкою виділення частки Yahoo в Alibaba.

Також повідомляється, що Bank of America забезпечить фінансування угоди, тому що інші працюючі з боку Verizon над угодою інвестбанки є бутиками з обмеженими можливостями в цій сфері (це Guggenheim Partners, LionTree і Allen & Co.).

Verizon планує придбати весь профільний бізнес Yahoo. За інформацією джерел, в першому раунді вартість пропозицій по ньому коливалася від $ 4 млрд.  до $ 8 млрд.

Раніше на цьому тижні фінансовий директор Yahoo Кен Голдман заявив, що процес продажу компанії йде повним ходом. Однак відповісти на питання про стадію, на якій знаходиться процес, він відмовився.

Yahoo почала процес вивчення альтернатив для компанії в лютому під тиском інвесторів і в умовах невдачі плану реструктуризації. Серед потенційних покупців, за інформацією джерел, TPG, Verizon Communications, YP Holdings, а також консорціум на чолі з Bain Capital і Vista Equity Partners. Крім того, джерела повідомляли, що один з найуспішніших і найбагатших інвесторів – Уоррен Баффет підтримує групи, зацікавлені в покупці інтернет-активів Yahoo.

Джерело: rns.online

  •