Новини

Банк Leumi згоден продати свій юніт Warburg Pincus

Ізраїльський банк Leumi заявив, що він погодився продати свої 80% в підрозділі з виробництва кредитних карт Leumi Card приватної акціонерної компанії з США Warburg Pincus в угоді, що оцінюється в 2,5 млрд шекелів (685 млн доларів).

Ізраїльська Harel Insurance Investments and Financial Services заявили, що вони прокредитували Warburg Pincus на 850 млн шекелів заради даної покупки.

Bank Leumi – ізраїльський банк. Він був заснований 27 лютого 1902 року в Яффі як Англо-Палестинська компанія – дочірня компанія Єврейського колоніального тресту (Jüdische Kolonialbank Limited), сформованого раніше в Лондоні членами сіоністського руху по просуванню промисловості, будівництва, сільського господарства та інфраструктури землі, яка в майбутньому повинна стати державою Ізраїль.

Сьогодні банк Leumi є найбільшим банком Ізраїлю (за сукупними активами, станом на 2015 рік), із зарубіжними офісами в Люксембурзі, США, Швейцарії, Великобританії, Мексиці, Уругваї, Румунії та Китаї.

Незважаючи на націоналізацію в 1981 році, тепер Leumi знаходиться в основному в приватних руках, а уряд є найбільшим акціонером (14,8%). Іншими великими акціонерами є Shlomo Eliyahu і Branea Invest, кожна з яких володіє 10% акцій, складаючи контрольне ядро ​​банку. Шістдесят відсотків акцій банку перебувають у публічному володінні і торгуються на фондовій біржі Тель-Авіва.

Читайте також: Китайський виробник чіпів Tsinghua Unigroup поглинув Linxens за $ 2,6 млрд

  •  

Напишіть коментар