Новини

Баффет продає міноритарний пакет акцій Wrigley

Уоррен Баффет

Компанія Bershire Hathaway, що належить американському підприємцю Уорену Баффету, продає 20% акцій Wrigley – відомий виробник жувальної гумки Wrigley’s Spearmint, Doublemint і Juicy Fruit і кондитерських виробів. Покупцем є інший представник даного сегменту ринку – корпорація Mars Inc., яка після підписання угоди стане власником 100% акцій Wrigley.

Злиття компаній дозволить їх власникам охопити близько 13,5% світового і 25% північноамериканського ринку солодощів, що, безумовно, є досить перспективною можливістю. Ціна угоди поки не розголошується, але в 2008-му році 20% акцій підприємства обійшлися Баффету в 2,1 мільярда доларів. Нагадаємо, що Уорен Едвард Баффет- американський підприємець, найбільший у світі й один із найбільш відомих інвесторів, статки якого у 2015 році оцінювалися в 72,7 мільярдів доларів.

Варто зазначити, що це – вже друга велика угода компаній харчового сектора США за останній рік. До цього, як повідомляла редакція Lawyers Daily, французький виробник йогурту Danon S.A. здійснив придбання американського виробника органічних продуктів WhiteWave Foods: ціна підписаного контракту склала 10 мільярдів доларів.

Читайте також: Danone посилиться на ринку США органічними продуктами WhiteWave Foods

  •  

Напишіть коментар