Новини

Avon звільнить 2,5 тис. співробітників в рамках програми по скороченню витрат

Avon звільнить 2,5 тис. співробітників в рамках програми по скороченню витратДнями представники відомої компанії Avon, яка займається продажем декоративної косметики, повідомили про те, що мають намір скоротити штат на 2,5 тис. одиниць (7%), а також перемістити штаб-квартиру підприємства з Нью-Йорка в Англію. Дані дії компанія здійснює в рамках програми по скороченню витрат.

Прибуток Avon падає вже 4 роки поспіль, а її акції за останній рік стали дешевше практично в два рази. Кілька місяців тому, компанія зважилася на продаж бізнесу в Північній Америці за $ 605 млн., в результаті чого комерційні операції в США більше не проводяться. За словами керівництва Avon, саме тому штаб-квартира компанії переноситься з Нью-Йорка до Британії. Крім того, в Британії знаходиться виробничий департамент компанії, тому переїзд буде доцільним. Однак деякі критики стверджують, що зміна штаб-квартири пов’язана, в першу чергу, з податковими питаннями.

У планах Avon скоротити витрати на $ 350 млн., з яких – $ 70 млн. в поточному році. В результаті звільнення співробітників, за прогнозами компанія заощадить $ 60 млн.  до обліку податків в I кварталі.

У своєму інтерв’ю журналістам, генеральний директор Avon висловила надію, що даний стратегічний план скорочення витрат допоможе компанії відновити фінансову стабільність і збільшити доходи.

Джерело: rns.online

  •