Новини

Авіаційний холдинг HNA придбає Gategroup за $ 1,5 млрд.

Авіаційний холдинг HNA придбає Gategroup за $ 1,5 млрд.Великий авіаційний холдинг HNA планує купити швейцарське підприємство Gategroup, яке займається наданням послуг кейтерингу для авіакомпаній за $ 1,5 млрд.

Відомо, що керівництво Gategroup вважає угоду перспективною, на даному етапі для узгодження остаточного рішення необхідні голоси акціонерів компанії.

У HNA повідомили, що збираються заплатити готівкою за $ 54 за кожну акцію Gategroup. За результатами угоди Gategroup проведе делістинг з біржі Швейцарії SIX Swiss Exchange. Також відомо, що головне представництво компанії залишиться в Цюріху. Перед цим в HNA заявляли в інтерв’ю журналістам, що швейцарське підприємство зможе автономно працювати в складі HNA Group.

HNA Group була заснована в 2000 році, на сьогоднішній день, це найбільший китайський авіаційний конгломерат. Прибуток підприємства в минулому році склав  $ 20 млрд. Останнім часом підприємство активно укладає угоди зі злиття. У минулому році компанія також придбала швейцарське підприємство Swissport – найбільше в світі з наземного обслуговування аеропортів, ціна угоди склала $ 2,78 млрд. На початку поточного року HNA прийняв рішення про покупку американського технологічного дистриб’ютора Ingram Micro за $ 6 млрд.

Gategroup – швейцарське підприємство, яке займається наданням послуг на борту літаків. У минулому році підприємство отримало прибуток в $ 3 млрд. Кількість співробітників компанії – 28 тис. чоловік.

Джерело: rns.onlinе

  •