Новини

Armani перейде у володіння спеціально заснованого фонду

Armani перейде у володіння спеціально заснованого фондуКерівництво Giorgio Armani днями повідомило, що підприємство може перейти у володіння спеціально заснованого фонду. Як стверджують джерела, дирекція компанії вважає таке рішення перспективним і вигідним.

Джорджіо Армані заявив в інтерв’ю журналістам, що створення спеціального фонду – на сьогоднішній день є кращим виходом. Фонд не буде безпосереднім учасником діяльності підприємства, але він буде спостерігати за бізнесом з правової точки зору.

Також джерела стверджують, що фахівців, які будуть управляти компанією вибирає сам Армані. «На сьогоднішній день я збираю команду з людей, яких я добре знаю, і вони знайомі зі стилем роботи. Зараз Giorgio Armani – це я. В майбутньому – подивимося як нова команда впорається із завданням управління, як в творчому, так і в комерційному плані», – заявив Армані.

Інформація про те, в які строки буде заснований даний фонд і яка кількість співробітників стане його частиною – не розголошується.

Giorgio Armani S.p.A. підприємство, яке займається виробництвом одягу і аксесуарів, було засновано а в Італії в 1975 р.  Армані відомий  тим, що одним з перших у своїй галузі почав сегментувати свій бренд.

У минулому році доходи Giorgio Armani виросли більше, ніж в 2 рази і дійшли до € 2,64 млрд. Але в той же час сповільнився темп зростання – продажі в Європі в 2015 році залишилися на тому ж рівні, що і в 2014-му, в той час як в Китаї продажі впали.

Джерело: rns.online

  •