Новини

Арешт спадкоємців престолу в Саудівській Аравії

Як повідомляють ЗМІ Саудівської Аравії, через протести проти режиму жорсткої економії, під час проведення акції в зв’язку з вимогами скасування королівського указу з оплати рахунків за електроенергію та користування водою державою для членів елітарної королівської сім’ї, в палаці в Ер-Ріяді затримано 11 принців.

Крім цього, ще однією з вимог протестної акції була виплата матеріальної компенсації, яку члени королівської сім’ї вимагали за винесення смертного вироку одному з родичів.

Протестуючим рекомендували покинути палац в Ер-Ріяді, але вони відмовилися. Після цього королівська охорона була змушена застосувати силу і затримати учасників акції.

У зв’язку з падінням світових цін на нафту і впровадженням реформ в країні, введенням податків на додану вартість, скороченням субсидування членів королівської сім’ї всі дії уряду спрямовані на вирішення питання дефіциту державного бюджету Саудівської Аравії, який становить близько 195 мільярдів ріалів.

Раніше ми повідомляли про арешт племінника короля, якого підозрювали в корупційних діях.

Нагадаємо, що в Саудівській Аравії оголосили про конфіскацію майна деяких чиновників на загальну суму в розмірі 800 мільярдів доларів.

Крім цього, саудівські принци і мільярдери, підозрювані в корупції, підтвердили рішення про передачу своїх активів державі.

Читайте також: Бізнес-підсумки тижня від LDaily

  •  

Напишіть коментар