Новини

Archer Daniels Midland продає бізнес в Бразилії

Велике агропромислове підприємство Archer Daniels Midland (ADM) продає свій бразильський бізнес компанії JFLim Participaes S.A. Обізнані джерела відзначають, що ADM шукала покупця протягом чотирьох років. На даний момент ціна угоди і її детальні умови не розкриваються.

Завод компанії в Бразилії займається виробництвом етанолу з цукрової тростини. Представники ADM вважають цей актив занадто маленьким і збитковим для компанії. Керівництво підприємства прокоментувало продаж заводу в інтерв’ю журналістам і відзначило, що також причинами продажу бразильського бізнесу є те, що завод опинився неконкурентоспроможним в умовах місцевого ринку і не приносив прибутку.

Аналітики відзначають, що компанія регулярно переглядає портфель активів для того, щоб визначити які з них прибуткові, і що необхідно для успішного функціонування підприємства і для його фінансової стабільності в майбутньому.

На даному етапі угоду про продаж заводу повинно бути схвалено контролюючими органами. Очікується, що операція буде закрита в другому кварталі поточного року.

Поки що не повідомляється, чи буде скорочено штат працівників, які задіяні на бразильському заводі, за даними джерел, їх кількість становить близько 650 тис.

Archer Daniels Midland Company була заснована в 1902 р. в США. Підприємство займається виробництвом і реалізацією сільськогосподарської продукції. Компанія здійснює свою діяльність в 160 державах світу, кількість співробітників складає більше 30 тис. чоловік.

Джерело: latifundist.com

  •