Новини

Арахамія заявив, що Google може переїхати в Україну

Україна веде активні переговори з великим закордонним бізнесом, таким як Apple, Google, Paypal, Rakuten, Binance, Amazon, щодо виходу на український ринок. Про це Арахамія сказав в інтерв’ю “Liga.net”.

“Ми домовилися з Rakuten. Ми зараз розмовляли з Binance, найбільшою кріптобіржею. Розмовляємо зараз з Amazon про прихід в Україну. Мова про дата-центри. Ми розмовляємо з Google про перенесення штаб-квартири з Європи сюди”, – сказав Арахамія.

Щодо заходу в Україну Facebook, Арахамія висловив сумнів, зазначивши, що це пов’язано, в тому числі, з фактором Росії.

“Facebook – ні. У них позиція, RnD їм не потрібен, він у них там весь сконцентрований. А sales office у них в Росії”, – зазначив він.

Крім того, за словами Арахамія, російський фактор впливає і на переговори з PayPal.

“Ми говоримо активно з PayPal і намагаємося їх затягнути, хоча це завдання з непідйомних, тому що вони не бачать у нас ринку. Ми зараз придумали нову стратегію переговорів з ними. Я сподіваюся, вона спрацює. Не хочу спойлер. У них же є представництво в Росії і вони весь час намагаються задавити появу PayPal в Україні”, – підкреслив політик.

Арахамія також зазначив, що щодо всіх перерахованих компаній переговори знаходяться в активній стадії, однак їх внутрішня бюрократія дещо гальмує вихід на конкретний результат. Глава президентської фракції прогнозує, що більш швидких результатів слід очікувати не від компаній, а з окремими бізнесменами.

Читайте також: НБУ готовий надати PayPal ліцензію для роботи в Україні

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар