Новини

Apple вкладе $ 1 млрд. в «китайський Uber» Didi

Apple вкладе $ 1 млрд.  в «китайський Uber» DidiКерівництво китайського підприємства, яке надає послуги з пошуку та бронювання таксі – Didi Chuxing, повідомило про те, що компанія залучила кошти від корпорації  Apple в розмірі $ 1 млрд.

Дане рішення прокоментував в інтерв’ю журналістам глава Apple Тім Кук, він заявив, що Didi Chuxing є перспективним у своїй галузі стартапом. Керівник американського підприємства підкреслив, що дуже вражений їхньою стратегією ведення бізнесу, командою і сервісом, який вони заснували, тому вважає інвестиції виправданими. На даному етапі розвитку Didi, Apple буде надавати підприємству підтримку.

У свою чергу, представники Didi Chuxing заявляють про те, що загальна сума залучених в бізнес інвестицій становить близько $ 2 млрд. Також повідомляється про те, що вкладення Apple не призведуть до того, що вона отримає місце в раді директорів Didi Chuxing.

Аналізуючи ситуацію, видання The Wall Street Journal відзначає, що грошові кошти, які надає Apple будуть спрямовані на поліпшення позицій Didi Chuxing в конкуренції з Uber в Китаї, підвищення впізнаваності бренду і розширення сфери бізнесу.

Didi Chuxing була заснована в Китаї в 2012 р. Підприємство утворилося в результаті злиття двох невеликих конкуруючих фірм, які працювали в транспортній сфері. Компанія здійснює свою діяльність в сфері надання послуг таксі через мобільний додаток в 360 містах Китаю. Штаб-квартира підприємства знаходиться в Пекіні.

Джерело: rns.online

  •