Новини

Apple вийде на ринок зарядки для електромобілів

Apple вийде на ринок зарядки для електромобілівДнями джерело Reuters повідомило про те, що американська корпорація Apple має намір вийти на ринок зарядки для електромобілів. На сьогоднішній день, підприємство проводить консультації з профільними фахівцями з даного питання.

Також повідомляється про те, що крім технологій зарядки електромобілів, компанія планує розробити свій електромобіль. Для здійснення даної мети, Apple готує інфраструктуру і необхідне програмне забезпечення.

Керівництво Apple ніяк не коментує свої плани в цьому напрямку. Інформація про те, коли відкриється мережа зарядок, на сьогоднішній день не розголошується. Раніше джерела повідомляли про те, що в Берліні була розсекречена лабораторія Apple, яка займається розробкою електромобілів  iCar.

Критики відзначають, що плани Apple по створенню власної мережі зарядок для електромобілів, є вдалими і перспективними. Оскільки на сьогодні однією з головних незручностей використання електромобілів є саме брак громадських станцій для їх зарядки. Таким чином, американська корпорація не тільки зможе розширити сферу свого бізнесу, але і добитися великих успіхів в даному напрямку.

У той же час інші фахівці висловлюють сумніви в тому, що мережа зарядок для електромобілів вийде за межі США незабаром. Також великі сумніви викликає питання, чи будуть ці станції сумісні з іншими марками машин, крім електромобілів Apple. Критики підкреслюють, що знаючи компанію, не варто було б цього очікувати.

Джерело: rbc.ua

  •