Новини

Apple програла справу про використання марки iPhone в Китаї

Apple програла справу про використання марки iPhone в КитаїОбізнані джерела заявляють про те, що велика американська корпорація Apple днями програла в суді у справі про використання марки iPhone в Китаї. Суд КНР прийняв рішення залишити право місцевому підприємству Xintong Tiandi Technology здійснювати продаж шкіряних виробів під брендом iPhone.

За даними видання Forbes, китайська Xintong Tiandi Technology, була заснована в 2007 p., вона зареєструвала назву для своїх товарів у 2010 році, а Apple отримала дозвіл для реєстрації тільки в 2013 р., хоча всі необхідні для цього документи були подані ще а 2002 р.

В результаті починаючи з 2013 р. Apple намагалася оскаржити права на торговельну марку в суді. Спочатку Apple звернулася зі скаргою до контролюючих органів. Регулятори в свою чергу підтримали китайське підприємство, тоді американська корпорація звернулася з позовом до суду, де справа була програна. На даний момент представники Apple відмовляються коментувати ситуацію.

Це вже не перша проблема Apple в сфері здійснення своєї діяльності в Китаї. Раніше в ЗМІ повідомлялося про те, що контролюючі органи Китаю відключили доступ до сервісів Apple iBooks Store і Apple iTunes Movies через півроку після того, як їх робота була схвалена.

Apple була створена в 1976 р. На сьогоднішній день підприємство працює в сфері розробки та реалізації комп’ютерів, аудіоплеєрів, телефонів (iPhone), “розумних годинників” і програмного забезпечення.

Джерело: ria.ru

  •