Новини

Apple планує посилитись у Китаї науковими розробками

apple_r&dApple Inc. активно взялася за посилення своїх позицій у Китаї. Причина – дедалі менші обсяги продажів і саме тому американська корпорація до кінця цього року пообіцяла відкрити науково-дослідний центр у Китаї. На зустрічі виконавчого директора корпорації Тіма Кука і китайського віце-прем’єра Чжана Гаоли було оголошено, що Apple обов’язково збільшить інвестиції у Китай і створить R&D центр для розвитку. 

Нагадуємо, що за офіційними даними виручка Apple у Китаї за другий квартал 2016 року знизилася майже на третину.

Справа в тім, що останнім часом Apple зіткнувся із зростаючою конкуренцією на китайському ринку, який все більше і більше заполоняють виробники електронних пристроїв.

Як розповів Тім Кук, науковий центр, який планується відкрити, об’єднає не тільки тих інженерів, які вже працюють у китайській філії, а й залучить нових.

Зараз у підрозділі Apple, що працює у КНР, зайнято близько 9 тисяч співробітників, половина з яких зайнята у 42 центрах роздрібних продажів у Китаї. До речі, в останні 4 роки корпорація удвічі збільшила кількість офісів у цій країні і зараз їх 45.

В офіційній заяві Apple йдеться про те, що керівництво корпорації покладає величезні надії на новий науково-дослідний центр і на нові «свіжі» голови, які будуть туди залучені для нових розробок.

Нагадуємо також, що у другому кварталі 2016 Apple збільшила витрати на науково-дослідні роботи на 26%. А з початку року витрати саме в цьому секторі дорівнювали 10 мільярдам доларів.

До речі, влада КНР на початку 2016 року заблокувала жителям країни доступ до iTunes і iBooks, намагаючись обмежити приплив закордонного контенту в країну.

Читайте також: Чому падає попит на товари Apple?

  

  •