Новини

Apple націлилась на Tidal, який забезпечить йому лідерство серед музичних сервісів

tidalЗа повідомленнями ЗМІ, Apple почала переговори з власником відомого музичного потокового сервісу Tidal. На даний момент немає ніяких підтверджень того, що будь-які переговори дійсно ведуться, і що угода взагалі можлива, хоча мас-медіа активно повідомляють про проведення попередніх переговорів. Сам же Tidal усе заперечує.

Відомо, що нинішній власник Джей Зі (музикант репер Jay Z) купив цей сервіс за $65 мільйонів у компанії  Aspiro.

Як пише видання ITCua, Apple хоче вдосконалити свій власний Apple Music, після чого почати співпрацю з одними з найвідоміших людей зі світу музики. Зараз, наприклад, розглядаються – Бейонсе, Фаррелла Вільямс, Каньє Уеста, Ріанна, Мадонна, Daft Punk та інші.

Tidal – це музичний сервіс, запущений у 2015 році, який купив репер, дуже швидко його перезапустивши. Це сервіс, який має подпісочную модель на музичні відеокліпи і стислі аудіозаписи.

Apple вже мала справу з цим сервісом, причому, фортуна виявилася більш прихильною до Tidal, ніж до Apple. Справа в тому, що в лютому цього року американська компанія почала переговори з Каньє Вестом, який повинен був випустити ексклюзивний альбом саме для Apple Music. Однак абсолютно несподівано музикант виклав свій альбом в Tidal, запрошуючи зареєструватися усіх своїх шанувальників Ця історія закінчилася тим, що додаток сервісу для iOS вперше за всю історію став лідером усього App Store.

Музичні критики вважають, що співпраця Tidal з Каньє Уест і Мадонною є найважливішою причиною, через яку Apple намагається заволодіти сервісом – завдяки цим іменам Apple отримає ексклюзивний контент, котрий, у  свою чергу, приведе до них Емінем, Тейлор Свіфт та інших зірок світової величини.

30 червня 2016 року Apple відсвяткував рік з моменту запуску свого музичного сервісу (охоплення – 110 країн світу). І цього ж місяця кількість передплатників на Apple Music перевищила 15 мільйонів осіб.

Читайте також: Apple вийде на ринок зарядки для електромобілів

  •