Новини

Анатолій Євтухов купив «Фокус» у Кауфмана

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті державного реєстру юридичних осіб України, генеральний директор і власник Business Radio Group Анатолій Євтухов став власником «Фокус Медіа» – правовласник періодичного видання та інформаційного онлайн-ресурсу «Фокус». Раніше, права на компанію належали товариству Vertex United, пов’язаним з фігурою українського мільйонера Бориса Кауфмана.

Нагадаємо, що внутрішня структура «Фокус Медіа» включає в себе три основні елементи: друковане видання «Фокус», «Фокус. Красива країна» і портал новин focus.ua. У свою чергу, до складу Business Radio Group входить ряд вітчизняних радіостанцій, серед яких «Бізнес радіо», «Шансон», «Улюблене радіо» і DJ FM. Деталі угоди не розголошуються, власне, як і не афішується сам факт її здійснення.

Варто зазначити, що в минулому році чистий прибуток компанії «Фокус Медіа» склав 348 тисяч гривень, тому стверджувати, що Анатолій Євтухов керується виключно комерційним інтересом – складно. З іншого боку, поєднання великої мережі радіостанцій з друкованим ЗМІ стане стратегічно вірним кроком для бізнесмена на шляху до зміцнення своїх позицій на українському ринку інформації.

Читайте також: Алієв перекуповує «Парус» у Фірташа

  •  

Напишіть коментар