Новини

Американський банк Morgan Stanley купить фінансову компанію E*Trade за $ 13 млрд

Інвестиційний банк Morgan Stanley домовився про покупку американської компанії E*Trade Financial Corp., що надає фінансові послуги, приблизно за 13 мільярдів доларів, говориться в повідомленні банку.

Відповідно до умов угоди, акціонери E*Trade отримають 1,0432 акції Morgan Stanley за кожну свою акцію, що еквівалентно 58,74 долара, виходячи з вартості звичайної акції банку за підсумками торгів 19 лютого 2020 року. Завершення операції очікується в четвертому кварталі 2020 роки після отримання схвалення регуляторів і акціонерів E*Trade.

Відзначається, що угода дозволить Morgan Stanley істотно зміцнити позиції в області управління активами. Як зазначено в прес-релізі, число клієнтських рахунків E*Trade, яка крім іншого надає брокерські послуги, перевищує 5,2 мільйона, обсяг активів під управлінням – 360 мільярдів доларів.

“E*Trade є чудовою нагодою для зростання для нашого бізнесу з управління активами (Wealth Management)”, – зазначив гендиректор Morgan Stanley Джеймс Горман (James P. Gorman). Банк вказує, що в теперішній час він керує активами клієнтів об’ємом 2,7 трильйона доларів.

Читайте також: Аналітики Morgan Stanley назвали Microsoft найкращою інвестицією на 2020 рік

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар