Новини

Американський виробник мікросхем Intel представив плани по розширенню виробництва

Intel Corp заявили, що вони представили плани по розширенню своїх виробничих операцій в Ізраїлі, при цьому уряд близькосхідної держави заявляє, що американський чипмейкер інвестує в країну близько $5 млрд.

Intel є одним з найбільших роботодавців в Ізраїлі і одним з його найбільших експортерів. Нові інвестиції з боку Intel дозволять модернізувати завод Kiryat Gat на півдні Ізраїлю, йдеться в повідомленні компанії.

Intel не надала фінансові дані і деталі розширення свого бізнесу в Ізраїлі.

Міністерство фінансів Ізраїлю повідомило, що компанія буде інвестувати близько 18 млрд шекелів ($5 млрд) в вищезгаданий завод в період з 2018 по 2020 рік.

За словами представників компанії, очікується, що ці інвестиції відкриють дорогу для майбутніх ще більш значних інвестицій для технологічної модернізації», – йдеться в заяві ізраїльського фінансового міністерства.

У свою чергу, Intel отримає дозвіл на зниження податкової ставки на 5% до 2027 року. Міністерство фінансів заявило, що воно також розглядає можливість надання Intel гранту в розмірі 700 млн шекелів, причому другий грант такого ж розміру буде надано разом з майбутніми інвестиціями.

Читайте також: Facebook призупинив роботу близько 200 додатків в результаті скандалу з Cambridge Analytica

  •  

Напишіть коментар