Новини

Американський інвестор запланував довгострокову підтримку виробництва українських літаків

В результаті переговорів, які відбулися під час виставки Dubai Airshow 2017, представники американської компанії Oriole Capital Group запланували інвестувати 150 мільйонів доларів у виробництво українських авіалайнерів Ан-74.

Це дуже знакова подія для України. Вперше в сегменті авіабудування України з’явився такий значний міжнародний інвестор, який запланував довгострокове співробітництво.

Серійне виробництво літаків покладено на ДП «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство», що входить до складу концерну «Укроборонпром».

Дана модель авіатранспорту має кілька різних модифікацій.

Домовленість передбачає планування і реалізацію проекту протягом значного терміну. Точної інформації щодо термінів поки немає.

Представники американської компанії розповіли, що їх цікавить не просто покупка українських літаків, а й модернізація виробництва, що підвищує експлуатаційні можливості авіатранспорту, а також продаж цих «небесних» продуктів.

У свою чергу представники концерну «Укроборонпром» розповіли, що укладення такого контракту досить вигідно українським виробникам, адже крім повного завантаження виробничих потужностей підприємства, співробітники підприємства будуть забезпечені роботою, також виникає потреба виробництва комплектуючих авіатранспорту, додаткове навантаження у зв’язку з регулярним проведенням ТО літаків, відкривається додатковий підрозділ з навчання пілотів.

Раніше ми повідомляли, що на Dubai Airshow 2017 представники компанії Boeing підписали контракт на 15 мільярдів.

Читайте також: Uber планує авіаперевезення безпілотним повітряним транспортом

  •  

Напишіть коментар