Новини

Американська компанія Verizon виходить на ринок Куби

Американська компанія Verizon виходить на ринок КубиДнями стало відомо, що великий американський оператор зв’язку – Verizon вирішив вийти на кубинський ринок не чекаючи скасування ембарго. Підприємство підписало договір з місцевою державною компанією – монополістом у сфері телекомунікаційного зв’язку –  Etecsa про співпрацю.

Згідно з угодою, американське підприємство надаватиме свої послуги роумінгу на Кубі. Штати поступово налагоджують відносини з Островом свободи. У минулому вересні, американська влада  зняла обмеження для американського зв’язку на Кубі, і компанія Verizon стала першою, хто вирішив скористатися можливістю освоїти новий ринок.

Експерти називають це співробітництво важливою подією, і початком нового етапу у відносинах між Кубою і США. Раніше, для того, щоб додзвонитися з США на Кубу, необхідно було дзвонити через треті країни, внаслідок чого зв’язок був неякісним  і дуже дорогим.

Інші американські оператори також зацікавлені у співпраці з Кубою, один з найголовніших конкурентів Verizon – оператор зв’язку Sprint, також уклав угоду з кубинською Etecsa на надання послуг роумінгу.

Verizon Communications – американська телекомунікаційна компанія, яка була заснована в 2000 р. і є найбільшим в США постачальником  послуг безпровідного  зв’язку. Число співробітників підприємства нараховує близько 177 300 чоловік. Чистий прибуток компанії в 2014 році склав $ 9,625 млрд.

Джерело: ru.euronews.com

  •