Новини

Amazon, Toyota, Alcoa протистоять введенню нових тарифів

Великі американські компанії – від Amazon.com Inc до Toyota Motor Corp і Alcoa Corp працюють над тим, щоб протидіяти торговельній політиці адміністрації Дональда Трампа.

Компанії намагаються уникнути будь-якої конфронтації з президентом США Дональдом Трампом, але хочуть чинити на нього вплив, щоб відмовити його від розриву торгових угод або введення тарифів на широкий спектр імпорту.

Amazon, найбільший в світі інтернет-магазин, який може постраждати від тарифів на товари, що продаються через свій веб-сайт і компоненти для своїх центрів обробки даних, обговорює галузеві рекламні кампанії і більш масштабне лобіювання цього питання в уряді. Aazon відмовилися коментувати дану інформацію.

Toyota Motor North America, дочірня компанія японської Toyota, яка може постраждати, якщо Трамп піде за планом по нарахуванню тарифів на імпортовані автомобілі і запчастини, відправила одного з начальників підрозділу зустрітися з ключовими членами Конгресу для обговорення потенційного впливу тарифів.

Керівники General Motors Co, які можуть постраждати, якщо Трамп виведе Сполучені Штати з Північноамериканської угоди про вільну торгівлю або якщо він нав’яже країні нові автотаріфи, також провели зустрічі з представниками адміністрації та членами Конгресу. Тарифи приведуть до «скорочення присутності компанії в країні і за кордоном» говориться в повідомленні компанії в червні.

Ті, хто вже страждає від тарифів адміністрації Трампа на імпорт сталі та алюмінію, які вступили в силу в червні, також промацують ґрунт і шукають способи пролобіювати вигідні їм рішення.

На цьому тижні виконавчий директор Alcoa повідомив інвесторам про те, що алюмінієвий виробник знаходився в «активних дискусіях» з адміністрацією Трампа, Міністерством торгівлі і членами Конгресу про скасування тарифів чи отриманні виключення для канадського алюмінію.

Alcoa заявила, що на цьому тижні вона понесе додаткові витрати в розмірі 14 млн доларів на місяць, в основному за рахунок податків, що стягуються з алюмінію, імпортованого з Канади, найбільшого постачальника.

Читайте також: Імпорт японських автомобілів не становить загрози для США – Прем’єр-міністр Японії

  •  

Напишіть коментар