Новини

Amazon почав масову установку розумних колонок в будинку

Amazon налагодив оптові поставки розумних колонок. Покупцями виявилися домокерівні компанії, які здають житло в оренду. Таким способом компанія перетворить квартиронаймачів в користувачів голосового помічника Alexa.

Компанія Amazon знайшла новий спосіб збільшення частки на ринку розумних колонок. У той час як її конкуренти Google і Apple намагаються залучити покупців більш технологічними і якісними пристроями, Amazon вирішила працювати з оптовими покупцями. В першу чергу це домокерівні компанії, які облаштують квартири для здачі в оренду.

Такі компанії погодилися купувати цілі партії розумних колонок Amazon Echo з голосовим помічником Alexa. Ці пристрої помістили в орендні квартири перед тим, як здати їх мешканцям.

Кінцевими користувачами виявляються квартиронаймачі – нехай навіть вони зроблять це без власного відома. У орендарів просто не буде можливості відмовитися від Alexa, так як рантьє зроблять наявність Amazon Echo в квартирах попередньою умовою для заселення.

Як Alexa проникла в будинки американців

Останні місяці підрозділ Amazon під назвою Alexa Smart Properties працює над встановленням партнерських відносин із забудовниками, які керують нерухомістю та власниками готелів. Пропонуючи їм обладнання зі знижкою і спеціалізоване програмне забезпечення для розумних будинків, Amazon тим самим виходить на багатомільйонних орендарів житла по всій території Сполучених Штатів.

Таким способом Amazon приваблює мільйони нових користувачів до своїх сервісів, а також отримує доступ до даних про купівельні звички орендарів житла. До того ж створення інфраструктури, побудованої навколо голосового помічника від Amazon, ускладнює мешканцям перехід до виробів конкурентів. Це призводить до закріплення домінуючого положення Amazon Echo на ринку розумних колонок.

Наприклад, орендарі квартир в житловому комплексі Brandon Place в Оклахома-Сіті отримують квартири з розумними замками з введенням коду, а також системами клімат-контролю з сенсорними екранами від Amazon. І якщо у орендарів житла з’являється бажання доповнити сервіс розумного будинку іншими пристроями, то вони, скоріше за все повернуться знову до Amazon.

Читайте також: Amazon буде здійснювати одноденну доставку мільйонів продуктів

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар