Новини

Amazon хоче допитати Трампа в рамках позову, який оскаржує контракт Пентагону з Microsoft

У листопаді Amazon подала позов до федерального суду США, який оскаржує рішення Пентагону укласти контракт з Microsoft на 10 мільярдів доларів на створення хмарної інфраструктури зберігання даних. У своєму позові компанія крім іншого звинуватила самого Трампа в тиску на Пентагон.

“AWS надіслала клопотання про отримання дозволу для виклику на дачу показань семи осіб, які сприяли відбору виконавця для програми спільної оборонної інфраструктури (JEDI) і зіграли вирішальну роль в остаточному присудженні контракту по JEDI”, – йдеться в документі.

У списку значаться імена президента США Дональда Трампа, глави Пентагону Марка Еспера, а також колишнього міністра оборони США Джеймса Меттіса.

Компанія Microsoft отримала військовий контракт сумою 10 мільярдів доларів на створення хмарної інфраструктури зберігання даних, повідомляв Пентагон. При цьому Amazon вважався фаворитом на виграш контракту і практично отримав його навесні цього року, але міністерство оборони в останній момент передумало і вирішило переглянути угоду ще раз. Це сталося на тлі запеклої критики з боку президента Дональда Трампа на адресу Amazon і її засновника Джеффа Безоса. Трампа, в свою чергу, постійно критикує газета Washington Post, що належить Безосу.

Крім Amazon, на контракт претендували IBM і Oracle, але вони відсіялися на більш ранніх етапах. Google при цьому вийшла з тендера ще в 2018 році на тлі критики власних співробітників за роботу з Пентагоном.

Читайте також: Ринкова вартість Amazon перевищила трильйон доларів

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар