Алмазний ринок переходить на блокчейн

Представники канадської фірми Lucara Diamond заявили про наміри придбання платформи Clara Diamond Solutions для модернізації існуючого ланцюжка поставок алмазів, для підвищення ефективності та забезпечення карти походження кристалів, для розширення трубопроводу поставок, для унікальних нових можливостей для всіх учасників алмазного ринку, а також для підвищення захисту інформації щодо продажів і поставок ювелірних каменів.

Цікаво те, що, використовуючи технологію блокчейна, Lucara Diamond оптимізує процес поставок, зафіксує кожну транзакцію.

Платформа Clara Diamond Solutions надасть можливість покупцям відстежити кожен етап шляху алмазного виробу, починаючи від видобутку, постачання, обробки, перетворення в ювелірний шедевр і придбання/продаж. Прозорість всього ланцюжка дозволить клієнтам бути впевненими в якості ювелірного виробу, що має привести до розширення бази учасників угод.

Для довідки. Платформа Clara Diamond Solutions – це комерційна цифрова платформа, яка застосовує обчислювальні алгоритми для зіставлення виробництва алмазного діаманта з конкретним полірованим виробничим попитом на основі каменю.

Читайте також: Винагорода за працю експата

  •  

Напишіть коментар