Новини

Allergan уклала угоду про купівлю Topokine Therapeutics

Allergan уклала угоду про покупку Topokine TherapeuticsВелике фармацевтичне підприємство Allergan уклало угоду про купівлю конкурента Topokine Therapeutics. Подробиці угоди і її повна вартість не розголошуються, проте джерела повідомляють, що в якості авансу Allergan виплатила $ 85 млн. Також підприємство виплатить Topokine Therapeutics додаткові кошти в разі успішних розробок і продажів компанією нових препаратів.

Джерела повідомляють, що на сьогоднішній день Topokine Therapeutics розробляє новий препарат для усунення мішків під очима. Даний препарат зараз проходить клінічні випробування. Аналітики підкреслюють, що продукт викликав інтерес у Allergan, і тому компанія вирішила інвестувати в компанію-розробника. Проблема, з якою допоможе боротися даний препарат, існує у 40 млн. жителів США. Даний продукт є інноваційним, і керівництво компанії Allergan впевнене в тому, що він допоможе збільшити дохід і вийти на нові ринки.

«Нова розробка може стати проривом на фармацевтичному ринку, тому як на сьогодні для вирішення цієї проблеми немає жодного терапевтичного засобу», – прокоментували в інтерв’ю журналістам представники Allergan.

Allergan – велика фармацевтична компанія, штаб-квартира якої розташована в Ірландії. Раніше повідомлялося, що підприємство планує злиття з іншим фармацевтичним гігантом Pfizer, однак угода зірвалася через зміни в податковому законодавстві США. Компанії вирішили, що такі зміни є несприятливими, і відмовилися від запланованої угоди на $ 150 млрд.

Джерело: pharma.net.ua

  •