Новини

Алієв перекуповує «Парус» у Фірташа

Бізнесмен Вагіф Алієв викуповує 50% великого київського бізнес-центру «Парус» у свого партнера Дмитра Фірташа. За повідомленнями українських ЗМІ передача прав буде безгрошовою.

За частку у “Парусіі” Алієву доведеться погасити понад 50 мільйонів доларів боргу компанії Фірташа. Нагадуємо, що Group DF Дмитра Фірташа володіла половиною “Парусаа” через компанію «Передові технології плюс». Решта 50% зараз контролює компанія “Мандарин Плаза” (Вагіф Алієв).

Ситуацію, що склалася навколо «Вітрила», керуючий партнер Group DF Борис Каснянскій відмовився коментувати, так само як і Вагіф Алієв, пославшись на те, що угода ще не завершена.

До речі, інформація про пере поступку боргу компанії Фірташа має непряме підтвердження. Справа в тому, що у фінансовій звітності компанії за 2015 рік йдеться про те, що «Передові технології плюс» заборгували банкам 1,3 мільярди доларів. І саме стільки коштує частка бізнесмена у цьому бізнес-центрі. Причому, за словами співвласника компанії XXI століття Олега Салміна, ринкова вартість «Паруса» близько 80-100 мільйонів доларів.

За даними Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб України, кінцевий бенефіціар компанії – нікому невідомий Андрій Петіченко, який очолив компанію 2 червня цього року.

Нагадуємо, що в останні роки Вагіф Агіев почав підсилювати свої власні позиції на столичному ринку нерухомості. І, за повідомленнями українських мас-медіа, які посилаються на закриті джерела інформації, до кінця цього року він планує відкрити в Києві ТРЦ Lavina Mail, а потім – Blockbuster Mall і Ocean Mall і великий ТРЦ «Вирлиця».

Також нагадуємо, що буквально в минулому році Алієв продав Arena Entertainment (загальна площу 6 000 кв м), щоб отримати кошти для завершення будівництва центру Lavina, Blockbuster і Ocean Plaza. І зовсім недавно, була завершена угода з продажу бізнес-центру Senator. За слова самого Алієва, «його купили іноземці».

Ходять чутки також і про те, що Алієв почав переговори про продаж «Парус» ще до того, як Фірташ вийшов зі складу співвласників центру. І, як повідомило джерело інформації «Української правди», переговори нічим не скінчилися. Алієв знову відмовляється від коментарів щодо цього питання.

  •  

Напишіть коментар