Новини

Акції PayPal виросли на новини про глобальне партнерство з UnionPay

PayPal повідомив про велику перемогу – партнерство з найбільшою в світі картковою компанією UnionPay, що дає лідеру цифрових платежів великі можливості розширити свою присутність в Китаї і на інших ринках.

Акції компанії PayPal Holdings, що займається міжнародними онлайн-платежами, виросли майже на 2% на тлі новини про глобальне партнерство з китайською China UnionPay (UPI).

Партнерство націлене на створення більшої цінності для клієнтів обох компаній і залучення більшого їх числа на міжнародних ринках.

Власники карток UnionPay в Китаї, Австралії, на Філіппінах, в Сінгапурі, Південній Кореї і Таїланді отримали можливість користуватися гаманцем PayPal для здійснення міжнародних цифрових платежів. Компанії також будуть працювати над прийомом платежів PayPal в китайських точках роздрібної торгівлі, де використовується UnionPay.

Згідно із заявою компаній, “протягом 2020 року PayPal і UPI планують додати більше 30 ринків, що означає, що після додавання карти UnionPay в гаманець PayPal ці власники карток зможуть здійснювати покупки в будь-якому з 24 мільйонів торгових точок по всьому світу, які підтримують оплату PayPal”.

Таким чином, обидві компанії будуть працювати для кращого обслуговування спільних клієнтів і продавців для зростання цифрових платежів в Китаї і в усьому світі.

Угода з UnionPay по суті стало другою великою перемогою PayPal для розширення на величезному фінансовому ринку Китаю. У вересні центральний банк Китаю дозволив PayPal купити 70% акцій китайської платіжної компанії Gopay Information Technology Co., що дозволило PayPal стати першою іноземною компанією, що працює на ринку платіжних послуг Китаю. Gopay має ліцензії на онлайн, мобільні і транскордонні платіжні послуги в юанях.

Читайте також: CEO PayPal назвав причину виходу компанії з проєкту Libra

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар