Новини

Акції Nokia подешевшали на 25%

Акції Nokia втратили 25% за один день. Розробка і виробництво нового обладнання для розгортання мобільних мереж виявилися надто дорогими. Тому компанія позбавила власних акціонерів виплат по дивідендах.

Телекомунікаційна корпорація Nokia знизила річний прогноз прибутку і зупинила виплату дивідендів своїм акціонерам. Компанія попередила, що їй необхідно економити гроші, щоб покрити високі витрати на розгортання мереж п’ятого покоління.

Інвестори відреагували на новину екстреним продажем акцій. У четвер, 24 жовтня, котирування Nokia на Нью-Йоркській фондовій біржі впали на 25%, до $3,87 за папір.

Внутрішньоденне зниження стало другим за величиною з тих пір, як акції фінської компанії почали торгуватися в США в лютому 1991 року. Сильніше папери подешевшали лише 27 липня 2000 року. Тоді за один день падіння ціни перевищило 25%.

Виробник телекомунікаційного устаткування пояснив майбутнє скорочення прибутку слабкими результатами роботи в Китаї, ціновою конкуренцією з боку китайської корпорації Huawei і шведського виробника Ericsson, а також невизначеністю в прогнозах розвитку після оголошення про злиття двох великих стільникових операторів в Північній Америці.

Читайте також: Акції Raiffeisen Bank обвалилися на тлі скандалу з відмиванням грошей

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар