Новини

Акції Cisco Systems падають через зниження доходів

Акції Cisco Systems, які знизилися на 5,3% за останні півроку, в четвер знизилися на 4,6% до відкриття торгів.

Компанія повідомила про прибуток на акцію 2 кварталу фінансового 2020 року в $0,77, що на 5% вище торішнього значення і на $0,01 вище, ніж аналітична оцінка в $0,76.

Квартальний прибуток знизився на 4% (в порівнянні з торішнім значенням) і склав $12 млрд, що також трохи вище оцінки в $11,98 млрд.

Доходи двох найбільших бізнес-сегментів Cisco, інфраструктурних платформ і додатків, скоротилася на 8% в річному вирахуванні до $6,5 млрд І $1,3 млрд відповідно.

Cisco залишається домінуючим гравцем на ринку комутаторів в дата-центрах, але протягом багатьох років демонструє повільне зростання. Це відбувається через те, що багато потенційних клієнтів бачать в Cisco застарілого виробника обладнання, а більшість своїх витрат на ІТ направляють на послуги великих постачальників хмарних технологій.

За минулий рік акції Cisco зросли лише на 5%, відстаючи від майже 22% -го зростання S&P 500, а також від зростання показників Amazon, Microsoft і Alphabet.

Відносно 3 кварталу Cisco Systems прогнозує прибуток на акцію в діапазоні $0,79- $ 0,81, середнє значення відповідає очікуванням аналітиків в $0,80.

Компанія заявила, що очікує зниження доходів 3 квартали від 1,5% до 3,5% (у порівнянні з минулорічний значенням).

При цьому керівництво Cisco відзначило, що в прогнозі не враховуються збої в ланцюжку поставок, які можуть виникнути в результаті наслідків коронавируса в Китаї.

Читайте також: Cisco запропонувала Datadog поглинання більш ніж за $7 млрд

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар