Новини

Акції Apple подешевшали на 3,6% після попередження про вплив коронавіруса

Котирування акцій Apple Inc знижуються на 3,6% в ході попередніх торгів у вівторок, раніше падіння перевищувало 4%.

Ф’ючерси на американські фондові індекси також знижуються, в тому числі на Nasdaq, в розрахунок якого входять папери компанії, опустився на 0,9%.

Apple напередодні попередила інвесторів про те, що її виручка в другому фінансовому кварталі (закінчується 30 березня) не досягне оголошених раніше значень через спалах коронавіруса нового типу в Китаї.

Всі потужності з виробництва iPhone перебувають за межами провінції Хубей, яка є епіцентром захворювання, і всі вони відновили роботу. Однак підприємства відновлюють діяльність повільніше, ніж очікувалося. Це стало причиною тимчасового обмеження поставок смартфонів по всьому світу.

Китай є третім за величиною роздрібним ринком для iPhone після США і Європи. За межами КНР попит на продукцію компанії залишається високим, на рівні очікувань, відзначається в повідомленні.

В кінці січня компанія дала прогноз, в якому оцінювала виручку в поточному кварталі в районі $63-67 млрд. Тоді очікувалося, що виробництво в КНР буде повністю відновлено до 10 лютого.

Читайте також: Foxconn знайшла спосіб врятувати Apple від наслідків коронавірусу

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар