Новини

Акціям Tesla прогнозують спад

Незабаром ринок почне сприймати Tesla як традиційного автовиробника, а не технологічну компанію, вважають в Morgan Stanley. Така зміна сприйняття інвесторів негативно позначиться на акціях.

За минулі півроку акції Tesla виросли більше ніж в два рази – з $219 в кінці червня до $425 до моменту закриття торгів на американських біржах 24 грудня. На сьогоднішній день капіталізація компанії перевищує $76 млрд.

Аналітик Morgan Stanley Адам Джонс в понеділок попередив інвесторів про те, що така вартість може виявитися завищеною (на коментар посилається видання The Street). На думку експерта, справедливою ціною паперів Tesla є $250 за штуку. Це на 41% нижче актуальною вартості акцій.

Свою оцінку аналітик Morgan Stanley аргументує тим, що вже дуже скоро ринок перестане бачити в Tesla технологічну компанію і в баченні інвесторів вона поступово стане звичайним виробником автомобілів.

Якщо порівняти Tesla з американськими виробниками, то капіталізація компанії Ілона Маска значно вище: ринкова вартість Fiat Chrysler – $20,8 млрд, Ford – $37,6 млрд, General Motors – $52,2 млрд.

Джонс зазначив, що в першій половині 2020 року може відбутися нова хвиля зростання акцій Tesla, проте її тривалість і стійкість викликає сумніви.

Читайте також: Найближчим часом Tesla почне продажі виготовленого в Китаї електромобіля Model 3

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар