Новини

Airbus продала частину бізнесу за $ 1,1 млрд.

Airbus продала частину бізнесу за $ 1,1 млрд.Днями, представники компанії Airbus повідомили про те, що досягли угоди з американським фондом KKR з приводу продажу свого підрозділу Defense Electronics, який займається виробництвом військової електроніки. За інформацією обізнаних джерел, ціна угоди становить $ 1,1 млрд.

Сторони повідомили про те, що угода повинна бути закрита в першій половині наступного року. Раніше компанія повідомляла про те, що планує продавати активи для скорочення витрат і проведення реструктуризації. В першу чергу, мова йшла про непрофільні активи, які в сукупності приносять € 2 млрд. на рік. Таке рішення Airbus пояснювала і бажанням зосередитись на розробках і виробництві літаків, що забезпечує більшу частину доходів компанії.

У структурі Defense Electronics, задіяно 4 тис. співробітників, в минулому році прибуток підприємства склав близько € 1 млрд.  За словами джерел, Defense Electronics стане найбільшим активом, який продасть Airbus.

Airbus – найбільший світовий виробник літаків. Компанія була створена шляхом злиття кількох невеликих підприємств в 1970 році у Франції. Підприємство займається конструюванням і випуском літаків під маркою Airbus. Кількість працівників підприємства становить 50 тис. чоловік. Головні заводи підприємства розташовані в Німеччині та Франції.

Джерело: іnterfax.ru

  •