Новини

Airbus Group NV: корпорація в кілька разів збільшила прибуток

Корпорація Airbus Group NV змогла збільшити свій прибуток в кілька разів. Виробник літаків зміг різко масштабувати показники свого прибутку в 3-му кварталі цього року.

Повідомляється, що це сталося після покупки Bombardier Inc (канадська компанія). Також цьому сприяв високий попит на Airbus. Прибуток корпорації зріс в кілька разів до 957 мільйонів євро. Якщо дивитися в розрахунок на акцію, то до 0,64 євро. Раніше показники були – 307 мільйонів євро, або ж 1,41 на акцію – за 2017 рік. Збільшилися податкові та процентні виплати до 1,56 мільярдів євро (238 відсотків). Виручка корпорації продемонструвала плюс на двадцять відсотків – з 12,83 мільярдів євро до майже 16-ти.

Всього за 9 міс. поточного року, корпорація Airbus Group NV змогла поставити клієнтам понад 500 літаків. У минулому ж році вони змогли поставити 454 літака. А ось показники вертольотів навпаки розчарували.

Відомо, що вони знизилися на 48 одиниць в порівнянні з 2017 роком. Зараз в планах корпорації стоїть завдання в збільшенні постачання комерційних літаків. Цього року представники заявили про бажання зросту показників на 11%.

Читайте також: Аеропорт «Чернівці» хочуть розвивати із залученням фахівців IFC

  •  

Напишіть коментар