Новини

AgroGeneration продала майже третину земельного банку

Компанія AgroGeneration підписала угоду про продаж земель сільськогосподарського призначення в Житомирській і Тернопільській областях.

Ці продажі складають в цілому 28,5 тис. га оброблених земель або 27% від загального земельного банку групи, говориться в повідомленні AgroGeneration.

Як зазначається, компанія отримала € 19 млн за права оренди землі та біологічні активи, тоді як техніка і інвентар будуть продані окремо.

«Після завершення цих угод AgroGeneration буде експлуатувати близько 80 тис. га: 10 тис. га на західній Україні (Львів) і 70 тис. га на сході (Суми і Харків)», – йдеться в повідомленні.

Належна перевірка, яка може привести до коригування цін, повинна бути завершена до кінця лютого 2019 року. Також наголошується, що вже була здійснена передоплата приблизно за 15% від загальної вартості, залишок буде отримано протягом 9 місяців після завершення перевірки.

Уточнюється, що компанія забезпечила фінансування врожаю 2019 року біля свого банківського партнера «Альфа-Банку» на загальну суму $ 23 млн. Компанія вже посіяла 34 тис. га озимих культур із запланованих 77 тис. га.

«Таким чином, AgroGeneration впевнено починає 2019 рік з міцним фінансовим становищем і якісними активами», – відзначили в компанії.

Читайте також: «Український бізнес на державу вже не чекає»

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар