Новини

Адвокатська контора з Сіетла подає колективний позов на Apple

Адвокатська контора з Сіетла подає колективний позов на AppleДнями велика юридична американська компанія PVCA повідомила про те, що подасть колективний позов від імені тисяч користувачів на компанію Apple. Причиною судового розгляду стане так звана «помилка 53» – проблема при оновленні програмного забезпечення пристроїв з Touch ID.

Юридична компанія заявила про те, що готова надавати свої послуги всім незадоволеним користувачам компанії Apple. Причому представники компанії заявляють, що фірма готова надавати послуги безкоштовно.

Критики відзначають, що таким чином компанія, швидше за все намагається привернути увагу до своєї діяльності, і ця пропозиція є нічим іншим, як маркетинговим ходом. У свою чергу представники юридичної фірми кажуть про те, що вищезгадана «помилка 53» може привести до повної поломки пристрою, тому така велика компанія як Apple повинна замислюватися про наслідки ще на стадії розробки нового продукту, і можливо судовий розгляд допоможе компанії усвідомити свої помилки, і в майбутньому створювати більш якісне програмне забезпечення.

Про проблему з програмним забезпеченням стало відомо минулого тижня. Як повідомили пізніше, збої були пов’язані з сенсором Touch ID. Після виявлення «помилки» користувачі Apple намагалися відремонтувати свої трубки з пошкодженими датчиками відбитків пальців в неофіційних сервісах, і це стало причиною фатального збою у всій системі в системі.

Представники компанії Apple відреагували на заяву адвокатської компанії, і заявили, що проблеми з оновленням програмного забезпечення продукції пов’язані в першу чергу з питаннями безпеки.

У корпорації Apple є великий досвід в сфері судових розглядів, і представники компанії заявили, що відстоюватимуть свою правоту в суді. На даний момент сума позову не розголошується.

Джерело: news.rambler.ru

  •