Новини

ФГС Донецької області: Еко-податок за перше півріччя в Донецькій області склав – 517 мільйонів гривень

У першому півріччі 2017-го великий бізнес Донецької області сплатив екологічний податок в розмірі 517 мільйонів гривень. Результат обчислюється в розмірі 12% від загальних надходжень до бюджету і надійшов від великих підприємств Маріуполя. Про це повідомляє прес-служба ФГС в Донецькій області.

У першому півріччі 2017 року сума екологічного податку продемонструвала збільшення в розмірі 211 мільйонів гривень, якщо порівнювати за цей же період попереднього року.

Із загальної суми, відповідно до розподілу, місцевий бюджет Донецької області поповнився на суму в розмірі 414 мільйонів гривень, а державний бюджет збільшився на 103 мільйони гривень.

Лідером по сплаті еко-податку є Бахмутська ОДПІ – 190 мільйонів гривень, що становить 37% загального податку. Друге місце за розміром сплати – Мар’їнська ОДПІ – 102 мільйони гривень, 20% загального податку. Завершує трійку лідерів підприємства Маріупольської ОДПІ з результатом сплати податку в розмірі 51 мільйон гривень, або 12% загального податку.

Нагадаємо, що на території Донецької області функціонують 1 400 екологічно небезпечних підприємства.

Читайте також: ФДС: У першому півріччі 2017 року надходження податків до бюджету від великого бізнесу – 128,6 мільярдів гривень

  •  

Напишіть коментар